Kontakt

                                                     


BIO-LIFE COSMETICS
Wioletta Mleczek
BIURO
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1
33-380 Krynica Zdrój
NIP: 8722017913
REGON: 121565234
Adres email: info@krynickiespa.pl
Kosmetyki z serii: KrynickieSPA, KołobrzeskieSPA oraz Sekretne spa do nabycia na stoisku w Pijalni Uzdrowiskowej -Stare Łazienki Mineralne (Deptak)
dostępność asortymentu zależy od indywidualnego stanu zatowarowania sprzedawcy

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej 
Minister Gospodarki


tel:+48  185427889
Uwaga: opłata za połączenie telefoniczne jest zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego, z którego usług korzysta Klient.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od godziny 10.00 do  godziny 12.00. Jednak nie możemy zagwarantować odebrania każdego połączenia przychodzącego.

 

Adres do wysyłki zwrotów i reklamacji:
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1
33-380 Krynica-Zdrój
Adres email: info@bio-life.com.pl

 
  

Zapraszamy do współpracy sklepy zainteresowane sprzedażą  kosmetyków do pięlegnacji ciała i twarzy firmy BIO-LIFE. Mamy nadzieję, iż w  codziennej pielęgnacji przyniosą chwile relaksu i odprężenia. Produkty kosmetyczne to także wspaniała propozycja na „nietuzinkowy”,wyjątkowy prezent**
   

 
 
Zamieszczone treści mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.Kształty, rozmiar i kolory produktów na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych. Zdjęcia produktów mają jedynie charakter podglądowy, stąd rzeczywisty ich wygląd  może różnić się od prezentowanego na zdjęciach.Pomimo wszelkich starań nie gwarantujemy że publikowane tresci i dane techniczne nie zawierają braków lub błędów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BIO-LIFE COSMTETICS Kraszewskiego 1 33-380 Krynica-Zdrój, w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez BIO-LIFE COSMETICS.
(*) pola obowiązkoweWyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie wprowadzonych danych przez Bio-Life (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. nr 133 poz. 883).*