Aktywna kąpiel borowinowa regenerująco-rozgrzewająca

NOWOŚĆ  
(0 opinie klientów)
24.90 zł
Aktywna kąpiel borowinowa  zawiera m.in. ekstrakt z borowiny pozyskany z borowin ze złoża Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Produkt kosmetyczny polecany do pielęgnacji ciała.

Aktywna kąpiel borowinowa  zawiera m.in. ekstrakt z borowiny pozyskany z borowin ze złoża Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Produkt kosmetyczny polecany do pielęgnacji ciała. Regularnie stosowana odświeża skórę oraz pozostawia ją czystą, gładką i aksamitną. Pielęgnuje, działa rozgrzewająco. Pozostawia uczucie nawilżonej i zregenerowanej skóry.


Formuła zawiera składniki aktywne :

-Ekstrakt z borowiny
-Ekstrakt z pieprzowca tureckiego
-Ekstrakt z imbiru 
-Olej migdałowy
-Olejek eteryczny eukaliptusowy

 
Sposób użycia : 
Wlać od 50 do 100ml produktu do wody o temperaturze ok. 37-39ºC. Czas kąpieli nie dłużej niż 10-20 minut. Następnie dokładnie spłukać skórę bieżącą wodą. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przed użyciem wstrząsnąć.

Uwaga: nie stosować na uszkodzoną skórę oraz w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu. Unikać kontaktu z oczami i ustami. Jeśli produkt dostanie się do oczu, wypłukać dużą ilością czystej wody. Nie stosować u dzieci, przechowywać poza ich zasięgiem. W okresie ważności na dnie butelki może pojawić się osad. Produkt nie do spożycia.

 


INGREDIENTS: AQUA, GLYCERIN/PEAT EXTRACT/POTASSIUM SORBATE/SODIUM BENZOATE, FRANGULA ALNUS BARK EXTRACT/PHENOXYETHANOL/ETHYLHEXYLGLYCERIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CAPSICUM ANNUUM FRUIT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL/ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, HYDROXYETHYLCELLULOSE/ HYDRATED SILICA, DISODIUM EDTA,  EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, LIMONENE 


poj: 300 g 

83.00 zł/1 kg